Versenyeredmények

2012/2013-es tanév versenyeredményei
Megnevezés
Tanuló(k)
Helyezés
Felkészítő tanár
A Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny helyezettjei:
(2013. január 29..)
Insperger Szandra 9.a
Viszkok Adél 12.a
Héjja Anasztázia 10.b

I.
II.
III.

 
2011/2012-es tanév versenyeredményei
Megnevezés
Tanuló(k)
Helyezés
Felkészítő tanár
A Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny helyezettjei:
(2012. február 13..)
Insperger Szandra 9.a
Pintér Csilla 12.e
Burányi Boglárka 10.b
Viszkok Adél 11.a
Tóth Richárd 11.b
Zádori Alexandra 11.a

I.
II.
III.
IV.
V.
VI.

 
2010/2011-es tanév versenyeredményei
Megnevezés
Tanuló(k)
Helyezés
Felkészítő tanár
A Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny helyezettjei:
(2011. március 04.)
Jenei Diána 12.b VI.  
Prezentációkészítő verseny Zsemberi Dániel 10.C
Molnár Ákos 10.D
Rózsa Gábor 11.B
Kis Dzsenifer 11.B Széchenyi
Sztupovszki Tamás 11.C
Tóth Ádám 11.C
Ótott-Kovács Szabolcs 10.B
Krisztin Evelin 11.B
Pap Gergely 11.C GD
Lajos Gábor 12.F

I.
II.
III.
IV.
V.
VI.
VII.
VIII.
IX.
X.

 
A Kazinczy szépkiejtési verseny
helyezettjei:
(2011. január 27.)
Viszkok Adél 10.a
Jenei Diána 12.b
Tóth Richárd 10.b
Kormos Nikolett 11.a
Zádori Alexandra 10.a
Burányi Boglárka 9.b
Pintér Csilla 11.

I.
II.
III.
IV.
V.
VI.
VII.

 
2009/2010-es tanév versenyeredményei
Megnevezés
Tanuló(k)
Helyezés
Felkészítő tanár
     
2008/2009-es tanév versenyeredményei
Megnevezés
Tanuló(k)
Helyezés
Felkészítő tanár
50. évfordulós verseny
"Kedvenc versem" versmondó verseny (városi)
Demeter Márton
2.
Tóth Margit
50. évfordulós verseny
"Aranytoll" diákvers és novellaíró verseny (városi)
Gercsó Szandra, Varga Alexandra, Ludányi Gergő
Kőszegi Andrea
50. évfordulós verseny
Német nyelvű matematika verseny
9-10. évfolyam: Mohola Tamás, Bozó Martin, Nagy Diána
1.
Dr. Csatóné Konsza Ilona,
Bacsa Gáborné
50. évfordulós verseny
Foci Gála
Fekete pólósok csapata
csapatkapitány: Sáringer Endre
Piros pólósok csapata
csapatkapitány: Baji Renátó
1.
2.
Jáhniné Zsemberi Erika, Csala Tíbor
50. évfordulós verseny
On-line vetélkedő
Nagygyörgy Sándor
1.
Bálint Antal
VII. Csonka-kupa Csöndes Dávid, Hetényi Zsolt, Simai Szabolcs,
Lép Roland, Gárgyán Kristóf,
Gyuris István, Molnár János, Móricz Zsolt, Ménesi Jenő, Belovai Péter, Nádudvari Patrik
2.
Gera Norbert
IV. Konczos István emléktorna Csonka1: Baji Renátó, Bartyik László, Bozsó Balázs,
Számfira Gábor,
Mudri Balázs, Molnár Ferenc
Csonka2: Vetró Gábor, Gazsó Lórián, Olajos Csaba,
Pölös Zoltán, Bokányi Richárd, Pál Roland
2.
3.
Gera Norbert
Radnóti M. K. G. által szervezett
fekvenyomó emlékverseny
Csonka János SzKI és SZI fekvenyomó lánycsapata
2. 
Jáhniné Zsemberi Erika
Csonka János SzKI és SZI  fekvenyomó csapata
2.
Csonka János SzKI és SZI fekvenyomó fiúcsapata
3.
Korosztályos utcai futóverseny Lackó Lilla
Jáhniné Zsemberi Erika
Városi mezei futóverseny Lackó Lilla
Tóth Dániel, Piri Norbert, Nagy Dávid
1.
Utcai futóversenyek
(Pick, Cora, Vivicita)
Iskolai mozgósítás
Jáhniné Zsemberi Erika
Csonka János születésének
emlékére tartott vetélkedő
Sipos Tamás
1.
Bálint Antal
Zádori Krisztina, Savanya Viktória, Hédl Ferenc,
Fábián Ildikó, Vecsernyés Elektra Katalin, Molnár Manuel,
Jójárt Róbert
2.
Nyelvhelyességi verseny Nagy Diána, zelei Ildikó, Kálmán Edina
Marton Szabolcs
"Szép magyar beszéd" -
Kazinczy-verseny megyei
fordulója
Kiri Henriett, Jenei Diána
Tóth Margit
"Itthon otthon"
földrajz vetélkedő
11.f Juhász Zsanett, Farkas Csilla, Gárgyán József
10.c Nagy Péter, Kiss Csaba
12.b Kalmár Rita, Kucsik László, Ferencz Izabella
1.
2.
3.
Borda Rozália,
Bába Károly
"Zene az kell"
Városi vetélkedő
Nincs csonkás győztes.
Moldován László
Árvíz 130. évforduló
Szeged-vetélkedő
Szunyi Vanda
Nagy Diána
Rácz Kata, Veszeli Dóra, Patai Szilvi,
Bitó István, Szabó Balázs, Nagy Diana, Király Enikő
Ene Bianka, Szabó Balázs, Császár-Putyi Krisztián
1.
3.
Kőszegi Andrea
"2009. a csillagászat éve"
prezentációkészítő verseny
Ormándi Gábor
1.
Czékus Elemér,
Szűcs Tamás
Pópity Zsolt
2.
Piri Norbert
3.
Zelei Ildikó
4.
Kószó Balázs
5.
Matuszka Edina Katalin
6.
Német országismereti vetélkedő Sáfár Edina, Böjthe Barbara, Szilágyi Lili
1.
Csapó Zsuzsanna,
Bacsa Gáborné
Dobó Zoltán, Németh Szabolcs
2.
Maróti Brigitta, Szatmári Brigitta
3.
rotterdami Eb-döntő
(ifjusági röplabda)
Babanyecz Roland
11.
 
 Országos középiskolai rendszeti verseny (egyéni)  Gárgyán József
Novakov-Piszarovics Dániel
Szunyi Vanda
18
25
26
Kovácsné Ménich Erzsébet,
Dr. Szamosköziné Méri Ilona,
Mózes Sándor 
V. Országos rendészeti
csapatverseny
Kalmár Rita Krisztina, Kucsik László Sándor, Móricz Zsolt 
Mózes Sándor
Novakov-Piszarovics Dániel Attila, Beszédes Viktor
Szegedi Rendészeti SzKI által
rendezett 2009. évi kispályás
labdarúgó mérkőzés
12.F
5.
Jáhniné Zsemberi Erika
Csala Tibor
Csonka János SzKI lánycsapata
1.
Egészségnapi prezentációs
verseny
Ormándi Gábor
1.
Czékus Elemér,
Szűcs Tamás
Piri Norbert
2.
Farkas Csilla
3.
Országos Szinergia Sportnap
Streetball
Szaniszló Tibor, Mészáros Tamás, Aracsi Péter,
Tóth András, Hevesi Szabolcs
Jáhniné Zsemberi Erika
Országos Szinergia Sportnap
Kispályás labdarúgás
Baji Renátó, Sáringer Endre, Mudri Balázs, Bartyik László,
Pál Roland, Orosházi Dániel, Bokányi Richárd,
Bozsó Balázs, Molnár Ferenc, Méreg István
Országos Szinergia Sportnap
Strandröplabda
Babanyecz Roland, Kovács Bendegúz, Borbély Dániel,
Vincze Sándor, Tóth Dániel, Rátkai Norbert
Országos Szinergia Sportnap
Kézilabda
Hetényi Zsolt, Csöndes Dávid, Kelemen István,
Kovács Roland, Ménesi Jenő, Móricz Zsolt,
Simai Szabolcs, Berta Márk, Gárgyán Kristóf, Lép Roland,
Molnár János, Nagy Dávid, Nádudvari Patrik
Jáhniné Zsemberi Erika
X. Országos fekvenyomó
diákolimpia
90 kg-os V. korcsoport: Szász Ágnes
1.
Jáhniné Zsemberi Erika
90 kg-os VI. korcsoport: Bárkányi Ildikó
3.
82,5 kg-os VI. korcsoport: Román Andrea
2.
56 kg-os VI. korcsoport: Lackó Lilla
4.
Házi sudoku verseny 9-10 osztály: Dobó Miklós
1.
Szabóné Mag Márta
9-10 osztály: Mészáros Tamás
2.
9-10 osztály: Szabó Ferenc
3.
11-12 osztály: Zelei Ildikó
1.
11-12 osztály: Kalmár Rita
2.
11-12 osztály: Ferencz Izabella
3.
11-12 osztály: Sebestyén László
4.
Gépíróverseny 9. évf. Tóth Imre
1.
Kovácsné Ménich Erzsébet
Rékasi Vanda
2.
Konstantin Norman
3.
Gépíróverseny 10. évf. Vecsernyés Norbert
1.
Fátyol Mónika
2.
Orbán Adrienn
3.
2008/2009. katasztrófavédelmi
ifjúsági versenymegyei döntő
középiskolai kategória
Gárgyán József, Piri Norbert, Novakov-Piszarovics Dániel,
Laczkó Lilla
4.
Mózes Sándor
2009. évi felmenő rendszerű
katasztrófavédelmi ifjúsági verseny
szegedi döntőjében középiskolák kategóriájában 
Csonka János SzKI és SzI csapata
1.
Mózes Sándor