Osztályaink

 

Évfolyam

Osztály

Ágazat/Szakképesítés(Szakmai orientáció)

Osztályfőnök

1.

9.

A

Gépjármű mechatronikai technikus/ Közszolgálati technikus

Limpek Erika

2.

B

Közszolgálati technikus

Lakatos Gabriella

3.

C

Gépjármű mechatronikai technikus

Bába Károly

4.

D

Gépjármű mechatronikai technikus

Rajtik Valéria

5.

1/9

GMR

Gépjármű mechatronikus / Rendészeti őr

Szűcs Tamás

6.

K

Karosszérialakatos

Makra Lajos

7.

9.PO

 

Orientációs osztály

Varga Zita

8.

10.

AD

Közlekedés, szállítmányozás és logisztika/Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, Közlekedésgépész/Autóelektronikai műszerész

Berkes Zoltán

9.

B

Rendészet és közszolgálat/Közszolgálati ügyintéző

Petruska Helga

10.

C

Közlekedésgépész/Autószerelő

Bálint Antal

11.

2/10.

KMR

Közlekedésgépész/ Karosszérialakatos
Közlekedésgépész/ Motorkerékpár-szerelő
Rendészet és közszolgálat/Rendészeti őr

Csala Tibor

12.

11.

AD

Közlekedés, szállítmányozás és logisztika/Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, Közlekedésgépész/Autóelektronikai műszerész

Türk Balázs

13.

B

Rendészet és közszolgálat/Közszolgálati ügyintéző

Heinrich Gabriella

14.

C

Közlekedésgépész/Autószerelő

Gémes Gábor

15.

3/11.

R

Rendészet és közszolgálat/Rendészeti őr

Czékus Elemér

16.

K

Közlekedésgépész/ Karosszérialakatos

Lakos László

17.

12.

AD

Közlekedésgépész/ Autóelektronikai műszerész
Közlekedés, szállítmányozás és logisztika/Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző,

Borda Rozália

18.

B

Rendészet és közszolgálat/Közszolgálati ügyintéző

Mikola Éva

19.

C

Közlekedésgépész/Autószerelő

Kőszegi Andrea

20.

5/13.

A

Közlekedés, szállítmányozás és logisztika/Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

Miklós Krisztina

21.

B

Közszolgálati ügyintéző

Zsemberi Erika

22.

CE

Közlekedésgépész/ Autószerelő, Autóelektronikai műszerész

Badényi Sándor

23.

1/13.

GMT

Gépjármű mechatronikai technikus

Győri Sándor

24.

 

FGMT

Gépjármű mechatronikai technikus/Gépjármű mechatronikus

Kerekes Pál

25.

2/14.

GMT

Gépjármű mechatronikai technikus

Tóth József

26.

2/14.

CA

Közlekedésgépész/Autószerelő, Közlekedés, szállítmányozás és logisztika/Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

Martinek Csaba

27.

 

E

Közlekedésgépész/Autóelektronikai műszerész

Horváth Zoltán

28.

2/14.

FCE

Közlekedésgépész/ Autószerelő, Autóelektronikai műszerész (felnőttoktatás)

Süli László

29.

2/12.

FMJ

Közlekedésgépész/ Motorkerékpár-szerelő, Járműfényező

Csizmazia Botond

30.

12.

SZÉ

érettségire felkészítő 2 éves nappalis képzés

Ráczné Csik Ilona

31.

13.

SZÉ

érettségire felkészítő 2 éves nappalis képzés

Szabóné Mag Márta