Eredményeink (1999-2016)

Év

Verseny

Név

 

Megjegyzés

2016

Strandröplabda Diákolimpia Országos döntő 1. Szilágyi András 12/AD
2. Papp Dávid 11/B
3. Gellény Balázs 10/B
4. Márkus Viktor 11/A
5. Rostás Bence 11/A
D. csoport IV. hely
A 2016.június 26-án Budapesten megrendezésre került a STRANDRÖPLABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ, ahol az SZSZC Csonka János Szakképző Iskolájának fiú röplabda csapata a „D” csoport 4. helyét érte el, így nem került a legjobb nyolc közé.
A csapat tagjai:
1. Szilágyi András 12/AD
2. Papp Dávid 11/B
3. Gellény Balázs 10/B
4. Márkus Viktor 11/A
5. Rostás Bence 11/A
Felkészítő tanár: Berkes Zoltán
A lejátszott mérkőzések a csoportban:
Szeged Csonka – Dunaújváros, Hild 16:21
Szeged Csonka – Miskolc, Avasi 15:21
Zalaegerszeg, Kölcsey - Szeged Csonka 21:19

2016

Strandlabdarúgás V-VI. korcsoportos diákolimpia 2015-16-os tanév országos döntő Csonka János SzkI csapata
II. hely

2016

XVII. Fekvenyomó Diákolimpia Szekeres Nikolett
I. hely

2016

XII. Országos Középiskolai Rendészeti Tanulmányi Verseny

Zámbori Mónika

Puskás Róbert

XIII. hely
XVIII. hely
 

2015

Amatőr röplabda Országos döntő Papp Attila
Földházi Dávid
Horváth Márk
Szilágyi András
Hózler Dávid
Juhász Patrik
Uhrin Gergő
Curpás Martin
XVII. hely

2015

Koperi UWK világbajnokság formagyakorlatok Vozár Ferenc 12.c
I. hely
 

2015

Amatőr röplabda Országos döntő Papp Attila
Földházi Dávid
Horváth Márk
Szilágyi András
Hózler Dávid
Juhász Patrik
Uhrin Gergő
Curpás Martin
XVII. hely

2015

Strandröplabda Országos Diákolimpia döntő Papp Attila
Földházi Dávid
Horváth Márk
Tombácz Zsolt
VII. hely

2015

Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny Bálint Martin
Horváth József
Kósa Tamás
I. hely
Bővebben

2015

Országos Fekvenyomó Diákolimpia Zámbori Mónika 11. B
Diákjaink kis csapata 2015. május 16-án hajnalban indult Szegedről Kazincbarcikára, hogy képviselje iskolánkat az Országos Fekvenyomó Diákolimpián.
A hajnali kelés és a rossz szervezés ellenére is lelkesen helytálltak a diákok. Nagy örömünkre egy aranyérmet is elhoztunk, Zámbori Mónika 11. B osztályos tanuló jóvoltából.
Ezúton is gratulálunk neki!" 

2015

Honvédelmi Kötelék országos döntő Babarczi Balázs
Lengyel Andor
Miklós Máté
Papp Attila
 

2015

Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntő

Autótechnikus:
Kósa Tamás III. hely

Járműfényező:
Szénási Dávid VII. hely
Ferró Norbert IV. hely

Karosszérialakatos
Szandai Szabolcs IV. hely

 

2015

D2-PrevenTeam városi bűnmegelőzési vetélkedő Balogh Sándor
Berta Gábor
Laph Csaba
II. hely
 

2015

D2-PrevenTeam városi bűnmegelőzési vetélkedő Lőrincz Levente
Táncos Bence
Tímár Dániel
Tóth Richárd
Zámbori Mónika
III. hely
 

2014

Karate világbajnokság Vozár Ferenc
I. hely
 

2012

Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntő (járműfényező) Kovács Ádám (2/12JM)
VIII. hely

2011

Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny  
I. hely

2011

VII. Országos Rendészeti Tanulmányi Verseny Pintér Csilla
Belügyi rendészeti ismeretek tantárgy

2010

VI. Országos Rendészeti Tanulmányi Csapat- és Egyéni Verseny teljes lista  

2010

SZKTV Országos döntő (karosszérialakatos)

Kendrei Zsolt
(képek)

5. hely
Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2010

Helyi Ki mit tud teljes lista  

2010

Prezentációs verseny teljes lista  

2009

VI. OKRTV Gárgyán József
4. hely
 

2009

Szivárványhíd irodalmi és műveltségi verseny teljes lista  

2008

Kick Boxing World Cup - Szeged

Dorozsmai Dávid

1. hely (71kg)

 

2008

Országos Diákolimpia döntő – fekvenyomás

Lackó Lilla

2. hely (56kg)

 

2008

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Molnár Gábor

3-4. hely (megosztott)

Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2008

Thai Boksz Magyar Bajnokság

Dorozsmai Dávid

1. hely (70kg)

 

2008

II. Esse Kupa Light Contact - felnőtt

Dorozsmai Dávid

3. hely (71kg)

 

2008

Országos Diákolimpia döntő – fekve nyomás

Bíró Tamás

4. hely (60kg)

 

2008

Országos Diákolimpia döntő – fekvenyomás

Szécsi Viktor

3. hely (52 kg)

 

2008

Országos Diákolimpia döntő – fekvenyomás

Szász Ágnes

1. hely (+90kg)

 

2008

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Révész Lajos

7. hely

Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2008

Országos Diákolimpia döntő – fekvenyomás

Bánfi Mónika

4. hely (67,5kg)

 

2008

WAKO Világbajnokság Croatia - Zadar

Dorozsmai Dávid

2. hely (71 kg)

 

2008

Országos Diákolimpia döntő – fekvenyomás

Román Andrea

2. hely (82,5kg)

 

2007

Országos Diákolimpia döntő - fekvenyomás

Szélpál Tímea

2. hely (60kg)

 

2007

Országos Diákolimpia döntő

Csonka János Futsal csapata

9. hely

 

2007

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Móra Imre

2. hely

Nyeremény: 6 db Audi motor és 1 db Audi TT Coupe karosszéria

2007

Magyar Fekvenyomó Ifjúsági OB.

Bíró Tamás

Abszolút 3. hely

 

2007

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Pusztai Nándor

9. hely

Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2007

Tisza Volán SC labdarúgója

Vincze Gábor

Legemberibb Játékos kupa

 

2007

Országos Diákolimpia döntő – fekvenyomás

Bíró Tamás

2. hely (60kg)

 

2007

Magyar Fekvenyomó Ifjúsági OB.

Bíró Tamás

1. hely (60kg)

 

2007

Országos Diákolimpia döntő - fekvenyomás

Szabó Bernadett

2. hely (75kg)

 

2007

Országos Diákolimpia döntő - fekvenyomás

Bánfi Mónika

4. hely (-75kg)

 

2007

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Erdész Péter

11. hely

Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2007

Rendvédelmi verseny (NATO és az ifjúság)

Lackó Lilla

2. hely

 

2007

Országos Diákolimpia döntő - fekvenyomás

Lackó Lilla

2. hely (-56kg)

 

2007

Kajak (diákolimpia)

Lackó Lilla

2. hely (páros), 2. hely (egyes)

 

2007

Országos Magyar Bajnokság - kajak

Szélpál Tímea

1000m 1. hely (egyes)
1000m 3. hely (négyes)

 

2007

III. BUDAPEST Open országos csocsóverseny

Vecsernyés Elektra

3. hely (női páros)

 

2007

II. Budapest Open országos csocsóverseny

Vecsernyés Elektra

2. hely (női páros)

 

2007

ITSF nemzetközi csocsóverseny

Vecsernyés Elektra

3. hely (női páros)

 

2006

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Bödő Tibor

Országos 9. helyezett

Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2006

Erkel Diákünnep (Gyula)

Bodor Ádám

Szólóének - Arany

 

2006

Superbody országos testépítő verseny

Móra Imre

2. hely

 

2006

Országos Diákolimpia döntő - fekvenyomás

Tajti Róbert

6. hely

 

2006

Országos Diákolimpia döntő - fekvenyomás

Bíró Tamás

2. hely (-60kg)

 

2006

Országos Magyar Bajnokság - kajak

Szélpál Tímea

1000m 3. hely (egyes)

 

2006

VII. MACSOSZ országos csocsóverseny

Vecsernyés Elektra

2. hely (újonc páros)

 

2005

Szakma Kiváló Tanulója - Karosszérialakatos

Tóth-Mádi Gábor

10. hely

Jeles szakmunkás-vizsgának számít

2005

Tantárgyi verseny országos döntő - Rendészeti
alapismeretek tantárgyból

Bódi Renáta

4. hely

 

2005

Tantárgyi verseny országos döntő - Rendészeti
alapismeretek tantárgyból

Hatvani Nikolett

3. hely

Emelt szintű érettséginek számít

2005

Tantárgyi verseny országos döntő - Rendészeti
alapismeretek tantárgyból

Zombori Lili

2. hely

Emelt szintű érettséginek számít

2005

Országos Magyar Bajnokság - kajak

Szélpál Tímea

1000m 2. hely (páros)
500m 2. hely (páros)

 

2005

Országos Maraton Magyar Bajnokság (15 km) - kajak

Szélpál Tímea

3. hely (páros)

 

2004

Országos Diákolimpia - teke

Elek Attila

2. hely

 

2004

Európa Bajnokság - teke

Elek Attila

3. hely

 

2004

Országos horgászverseny

Molnár Emese

1. hely

 

2004

Országos Magyar Bajnokság - kajak

Szélpál Tímea

1000m 2. hely (páros)
500m 3. hely (páros)
1000m 3. hely (egyes)

 

2004

Országos Maraton Magyar Bajnokság (15 km) - kajak

Szélpál Tímea

3. hely (páros)

 

2004

Országos Serdülő Csapatbajnokság - teke

Elek Attila

1. hely

 

2003/04

Országos Serdülő Seregszemle - teke

Elek Attila

2. hely

 

2003

Országos Diákolimpia - teremlabdarúgás

Csonka János
MSZKI csapata

3. hely

 

2003

Serdülő Seregszemle - teke

Elek Attila

2. hely

 

2003

Országos horgászverseny

Molnár Emese

1. hely

 

2002

Országos horgászverseny

Molnár Emese

1. hely

 

2002

Országos Utánpótlás verseny - teke

Elek Attila

2. hely

 

2001

Országos Diákolimpia - teremlabdarúgás

Csonka János
MSZKI csapata

2. hely

 

2001

Országos diákolimpia WTF Taekwando

Olasz Angéla

1. hely (-55kg)

 

2001

Nemzetközi Gold Stars kupa WTF Taekwando

Olasz Angéla

2. hely (-55kg)

 

2001

Országos WTF Taekwando Bajnokság- FULL

Olasz Angéla

2. hely (-55kg)

 

2000

Autóközlekedés szerkesztősége a ’Magyar Közlekedési Közművelődésért Alapítvány Diákszemmel’ munkájáért

Németh Gábor

Különdíj