Kihívás a 37-nél!

Sikeresen indult a tanév a Csonkában rendészeknél

A szentesi MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred által 2018. szeptember 20-án megrendezett katonai versennyel vette kezdetét a versenyszezon iskolánk rendészetet tanuló diákjai számára. A megyéből hat csapat mérte össze tudását délelőtt kézigránát dobásban, fegyveres váltófutásban, fizikai erőfelmérésben.
Volt katonai terepjáró húzás, légpuska lövészet és elsősegélynyújtás is.
A „férfi munkát„ követően jól esett az ebéd az étkezőben, majd egy rövid elméleti tesztsort követően betekintést kaptak a diákok a laktanya életébe, a búvárok felszereléseivel és munkájával is megismerkedhettek.
Az eredményhirdetés volt a nap csúcspontja, hiszen iskolánk két csapata az első és a harmadik helyen végzett!
Szép időben, jól szervezett versenyen, szép eredménnyel adták meg diákjaink a kezdő lökést a többi versenyhez, a tanuláshoz, az évhez.

Szívből gratulálunk a diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

A csapat tagjai:

Fotók a versenyről...